Alcohol Lederreiniger / Alcohol Cleaner

Alcohol lederreiniger, 250ml, 500ml, 1 liter

€ 7,95
In voorraad

stuk(s)
  • Besteld voor 17:00, vandaag verwerkt!

Een integraal deel voor veel leder restauratie projecten, verwijdert vet en vuil welke kunnen leiden tot adhesie problemen bij het kleuren van leder.

Over het product:

Alcohol lederreiniger is een product op basis van alcohol dient gebruikt te worden als laatste reiniger bij het (her)kleuren van Leder. Het verwijdert vet, vuil, olie en was van de oppervlakte welke anders zouden kunnen zorgen voor adhesie problemen van kleuren en toplaag.

  • Gemakkelijk in gebruik, opbrengen en afnemen met een schone droge doek.
  • Kan ook gebruikt worden als vlekverwijderaar, ook verdunbaar met water om het minder agressief te maken.
  • Kan gemengd worden met Leder Ultrareiniger on ernstig vervuild leer schoon te maken alvorens (bij) te kleuren.
  • Geschikt voor gebruikt op alle soorten behandeld leer.

Geschikt voor:

Leather Sofa Leather Car Seat Handbag Leather Shoes Leather Jacket

Alcohol Lederreiniger is ideaal voor het verwijderen van vet en vuil van behandeld leder, vlak voor het aanbrengen van een kleurlaag.

Het product kan gebruikt worden voor alle soorten en kleuren behandeld leder.

Verbruik en houdbaarheid:

Een verpakking van 250ml is genoeg om een fauteuil mee af te nemen.

Dit product heeft geen houdbaarheidslimiet, het zal echter langzaam verdampen als de verpakking niet goed gesloten is.

Bewaren in een goed gesloten verpakking, opgeborgen op een koele donkere plaats. Beschermen tegen vorst.